Державна установа
Інститут нейрохірургії
ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України

In memoriam


Абашев-Константиновський
Авраам Львович
(27.12.1900—26.08.1977)

Андрейко
Ростислав Лук’янович
(04.03.1934—24.12.1984)

Аннін
Євген Олексійович
(01.09.1949–11.12.2019)

Арутюнов
Олександр Іванович
(03.01.1904—05.06.1975)

Афанасенков
Михайло Іларіонович
(29.04.1931—28.04.2017)

Божик
Василь Петрович
(14.10.1937—27.07.2011)

Бойченко
Ірина Наумівна
(01.08.1933–21.03.2017)

Борисова
Ірина Олександрівна
(01.02.1960—23.01.2013)

Бродська
Інна Олександрівна
(22.06.1920—17.02.2012)

Бродський
Юрій Степанович
(23.10.1925—06.04.2003)

Бротман
Марк Карлович
(25.04.1908—25.11.1992)

Висоцький
Микола Станіславович
(09.09.1937–17.10.2019)

Верхоглядов
Юрій Павлович
(27.10.1955—18.01.2006)

Верхоглядова
Тетяна Петрівна
(17.06.1925—07.10.2006)

Вірозуб
Ісаак Давидович
(1917—1992)

Гавриш
Руслан Васильович
(09.11.1959-17.05.2020)

Гейнісман
Яків Ісакович
(01.09.1901—21.07.1960)

Глушкова
Ірина Степанівна
(07.04.1917—11.02.1982)

Гудков
Віктор Веніамінович
(06.08.1960-21.03.2020)

Гук
Микола Петрович
(22.05.1924–18.10.1992)

Даниленко
Георгій Семенович
(14.04.1926—27.07.1991)

Денисенко
Лариса Віталіївна
(22.08.1929—?)

Дзевалтовська
Анна Григорівна
(1903—?)

Дзеверіна-Панченко
Алла Дмитрівна
(30.04.1930–02.07.1992)

Дідик
Григорій Петрович
(20.01.1942—14.02.1994)

Дінабург
Анна Давидівна
(27.02.1899—02.02.1984)

Дунаєвський
Олександр Євменович
(20.10.1933—02.12.1999)

Духін
Олександр Львович
(6.12.1922—13.06.1984)

Зозуля
Людмила Миколаївна
(21.05.1927—31.01.2014)

Івашенко
Валерій Іванович
(25.05.1951–12.07.2018)

Канюка
Юрій Іванович
(23.10.1929—27.06.2001)

Караванов
Вадим Георгійович
(05.03.1928–09.04.1981)

Квітницький-Рижов
Юрій Миколайович
(10.10.1921—15.07.1993)

Киричинський
Олексій Романович
(1883–1970)

Кириченко
Василь Михайлович
(13.02.1936–30.06.2019)

Кліщевський
Валентин Миколайович
(02.10.1945– 21.08.2009)

Коп’яківський
Юрій Іванович
(26.04.1925—14.11.2010)

Король
Олександр Павлович
(18.07.1930—09.12.2003)

Котляревська
Галина Григорівна
(07.05.1923—?)

Крістер
Олексій Арнольдович
(07.11.1918—07.05.1956)

Кузьменко
Дмитро Анатолійович
(09.11.1967—31.08.2014)

Куліков
Дмитро Васильович
(10.05.1938–30.03.2011)

Кулікова
Марина Василівна
(15.03.1927—04.06.2016)

Лапоногов
Олег Олександрович
(15.09.1930—31.01.2011)

Лук’янов
Тимофій Тимофійович
(1897—1971)

Лященко
Дмитро Сергійович
(27.07.1935—05.08.2001)

Матюк
Микола Григорович
(01.01.1945—02.01.2006)

Мельниченко
Вадим Андрійович
(02.10.1930—19.05.2014)

Михайловський
Віктор Семенович
(12.02.1927—19.05.2005)

Мінов
Сергій Вікторович
(27.11.1960–31.12.2020)

Носов
Анатолій Тимофійович
(13.10.1935—24.11.2010)

Окулова
Лідія Петрівна
(05.10.1920—?)

Оришака
Микола Іванович
(31.07.1957–16.05.2012)

Орлов
Юрій Олександрович
(15.12.1941—30.10.2015)

Панченко
Валерій Іванович
(04.08.1953–16.12.2014)

Пацко
Ярослав Володимирович
(07.06.1938—01.01.2007)

Педаченко
Георгій Опанасович
(17.07.1923—26.07.2001)

Пелех
Леонід Євстафійович
(31.05.1927—28.09.1994)

Пельц
Борис Абрамович
(1922—1980)

Подольський
Тодосій (Феодосій) Дмитрович
(14.08.1896—09.08.1967)

Приходченко
Ірина Олексїівна
(19.05.1919—17.07.1996)

Пронзелев
Павло Олексійович
(28.01.1922—11.02.1985)

Рашеєва
Ірина Георгіївна
(14.01.1930—22.11.2013)

Разумовська-Молукало
Людмила Петрівна
(29.09.1910—06.05.1995)

Родіонов
Олександр Георгійович
(19.02.1952—10.05.2007)

Ромоданов
Андрій Петрович
(11.11.1920—05.08.1993)

Ромоданов
Сергій Андрійович
(24.01.1942—23.06.2016)

Рудяк
Костянтин Едуардович (Езрович)
(26.09.1928–30.09.2020)

Рябоконь
Микола Степанович
(18.02.1929—18.06.1981)

Самбор
Володимир Кузьмич
(03.09.1957—27.07.2016)

Сапон
Микола Анатолійович
(17.04.1951—04.07.2016)

Семенова
Віра Михайлівна
(22.02.1940—13.06.2018)

Сергієнко
Тарас Михайлович
(06.07.1918—15.09.2001)

Скляренко
Ніна Іванівна
(3.01.1927—?.?.2016)

Скуратов
Василь Михайлович
(28.12.1923—24.11.1998)

Сорочинський
Цезар Макарович
(20.04.1924—?.?.2009)

Соснов
Юрій Данилович
(17.05.1930—?)

Спасіченко
Петро Васильович
(17.11.1940—20.01.2011)

Станіславський
В’ячеслав Григорович
(1933—1986)

Сулій
Микола Миколайович
(04.10.1951—27.08.2000)

Сутковой
Дем’ян Аврамович
(07.07.1940—21.01.2017)

Тананайко
Петро Герасимович
(29.06.1894—05.12.1958)

Ткач
Анатолій Іванович
(23.12.1936–20.09.2020)

Тріщинський
Анатолій Іванович
(20.05.1923—31.03.2009)

Трош
Рустем Меметович
(26.08.1938—25.08.2010)

Тушевський
Вадим Пилипович
(17.04.1925—05.09.2001)

Файнзільбер
Яків Ісаакович
(1900—1973)

Фіногенов
Сергій Миколайович
(1909–1987)

Харченко
Олександр Петрович
(10.11.1928—04.09.1998)

Хоминський
Борис Степанович
(28.12.1895—23.11.1977)

Хомицька
Людмила Пилипівна
(21.02.1929—?)

Хонда
Олексій Миколайович
(13.03.1949—04.05.2020)

Цимбал
Михайло Омелянович
(03.12.1936—13.11.2017)

Цімейко
Орест Андрійович
(03.05.1941—03.05.2015)

Чепкий
Леонард Петрович
(04.02.1925—14.09.2019)

Черченко
Ада (Аріада) Павлівна
(29.10.1938—19.09.2006)

Шамаєв
Михайло Іванович
(29.03.1926—24.09.2013)

Щеглов
Віктор Іванович
(26.12.1938—15.09.2018)

Ямінський
Юрій Ярославович
(29.10.1965—12.08.2020)

Яроцький
Ростислав Юрійович
(06.01.1943—19.04.2018)

Яркіна
Тетяна Григорівна
(19.12.1923—?)

Яхненко
Галина Мефодіївна
(21.12.I933—11.02.2007)
© Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова Розробка сайта: SKP

Контент менеджмент: Anna Nikiforova

Контент менеджмент: Tetyana Yovenko