Государственное учреждение
Институт нейрохирургии
им. акад. А. П. Ромоданова НАМН Украины

Международный симпозиум «Bridging clinical medicine and nanotechnology – advancing the network in nanomedicine for education, research and innovation in the Baltic Sea Region (nanoBSR)». Киев, Украина, 5-6 марта 2020 года

Запрошуємо взяти участь у Міжнародному симпозіумі «Bridging clinical medicine and nanotechnology – advancing the network in nanomedicine for education, research and innovation in the Baltic Sea Region (nanoBSR)», який відбудеться 5-6 березня 2020 року.

Місце проведення — конференцзал Інституту нейрохірургії ім акад. А.П. Ромоданова НАМН України (адміністративний корпус, 2-й поверх).

Початок 5 березня о 14-00. Вхід вільний.

Наш захід відбувається в рамках ініціативи nanoBSR Шведського Інституту (веб-сторінка — https://si.se/en/), державної агенції, що заохочує інтерес та довіру до Швеції у всьому світі. Шведський Інститут співпрацює та вступає в партнерські стосунки з бізнесом, університетами, культурними установами та посольствами, підтримує розвиток співпраці в Балтійському регіоні, включаючи Україну, Грузію та Білорусь.

Ініціатива nanoBSR – проєкт Шведського Інституту, який розпочався 2017 року для організації об’єднання зусиль вчених та малих і середніх підприємств у Балтійському регіоні, зацікавлених у розвитку нанотехнологій у медицині, створення платформи для співпраці, обміну знаннями та інформацією.

Програма

© Институт нейрохирургии им. Ромоданова Разработка сайта: SKP

Контент менеджмент: Anna Nikiforova

Контент менеджмент: Tetyana Yovenko