|
|
|||||||
23.07.2024. В Україні вперше запроваджується лікарська резидентура за спеціальністю «нейрохірургія»Активну участь у запровадженні резидентури з нейрохірургії взяли співробітники кафедри нейрохірургії НУОЗ України ім. П.Л. Шупика та ДУ “Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України”, а саме член-кор. НАМН України М.Є. Поліщук, академік НАМН України Є.Г. Педаченко, професор, доктор мед. наук М.В. Хижняк, канд. мед. наук М.П. Комаров.
Розроблена програма з резидентури розрахована на 6 років, затверджена Вченою Радою НУОЗ України ім. П.Л. Шупика та відповідає європейським стандартам навчання. Рецезування програми здійснювали Президент «Української нейрохірургічної асоціації», доктор мед. наук, професор кафедри нервових хвороб та нейрохірургії Дніпровського державного медичного університету А.Г. Сірко та член-кор. НАМН України, доктор мед. наук, директор ДУ «Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України Д.В. Щеглов. |
||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
||||||
|
Content management: Anna Nikiforova Content management: Tetyana Yovenko |