The State Institution
Romodanov Neurosurgery Institute
National Academy of Medical Sciences of Ukraine

04.12.2023. Про результати Міжнародної науково-практичної та освітньої конференції “Краніофаціальна хірургія, сучасний стан та перспективи розвитку”

2 грудня 2023 року в конференц-залі ДУ” Інститут нейрохірургії імені академіка А.П.Ромоданова НАМН України” відбулася Міжнародна науково-практична та освітня конференція нейрохірургів, щелепно-лицевих хірургів, онкологів, отоларингологів, офтальмологів та пластичних хірургів “Краніофаціальна хірургія, сучасний стан та перспективи розвитку”.

Організатори конференції: Інститут нейрохірургії імені академіка А.П.Ромоданова НАМН України, Українська асоціація нейрохірургів, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Всесвітня Федерація нейрохірургічних товариств, Національний інститут рака, Асоціація фахівців з офтальмологічного та очного протезування, Благодійний фонд розвитку інновацій медицини “Рімон”.

Це визначна подія в об’єднаній співдружності науковців та фахівців нейрохірургів, щелепно-лицевих хірургів, онкологів, отоларінгологів, офтальмологів, пластичних хірургів.

Конференція спрямована на міждисциплінарний підхід для вирішення проблеми краніофаціальної патології, розробку та клінічне впровадження інноваційних технологій лікування.

© Romodanov Neurosurgery Institute Site development: SKP

Content management: Anna Nikiforova

Content management: Tetyana Yovenko