Державна установа
Інститут нейрохірургії
ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України

Відділення інституту

Адміністрація
Директор Педаченко Євгеній Георгійович 044 483-95-73
Заступник директора з наукової роботи Білошицький Вадим Васильович 044 483-14-28
Заступник директора з загальних питань Белінський Євген Анатолійович 044 483-36-75
Головний лікар клініки (заступник директора з лікувальної роботи) Морозов Анатолій Миколайович 044 483-94-13
Заступник головного лікаря з медичної частини Скобський Євген Іванович 044 483-82-59
Заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Яцик Віктор Анатолійович 044 483-94-13
Заступник головного лікаря з медсестринства Чорнобай Світлана Олександрівна 044 483-81-93
Заступник головного лікаря з економічних питань Богатова Наталія Сергіївна 044 484-18-75
Учений секретар Руденко Валентина Андріївна 044 483-36-84
Головний бухгалтер Погорєла Лідія Олександрівна 044 483-36-82
Начальник відділу кадрів Колихан Олена Володимирівна 044 483-36-89
Головний інженер Куськал Олександр Олексійович 044 483-56-14
Провідний юрисконсульт Петренко Наталія Олександрівна 044 483-36-75
Провідний юрисконсульт Ухова Алла Яківна 044 484-18-75
Клінічні відділення
Відділення нейрохірургії дитячого віку Вербова Людмила Миколаївна 044 483-96-14
Відділення інтенсивної терапії та анестезіології дитячого віку Гавриш Руслан Васильович 044 483-96-14
Відділення транссфеноїдальної нейрохірургії з рентгеноопераційною Гук Олександр Миколайович 044 483-96-95
Відділення субтенторіальних пухлин Федірко Володимир Олегович 044 483-31-93
Відділення позамозкових пухлин Кваша Михайло Сергійович 044 483-96-95
Відділення внутрішньомозкових пухлин Розуменко Володимир Давидович 044 483-92-19
Відділення відновлювальної нейрохірургії з рентгеноопераційною Третяк Ігор Богданович 044 483-12-53
Відділення функціональної нейрохірургії і нейромодуляції з рентгеноопераційною і групою лікування хронічного болю Костюк Костянтин Романович 044 483-81-83
Група лікування хронічного болю Білошицький Вадим Васильович 044 483-14-28
Відділення невідкладної судинної нейрохірургії з рентгеноопераційною Мороз Володимир Васильович 067 440-31-09
Відділення нейрохірургічної патології судин голови та шиї з рентгеноопераційною Орлов Михайло Юрійович 099 233-33-70
Відділення патології спинного мозку Слинько Євген Ігоревич 044 486-95-03
Відділення малоінвазивної і лазерної спінальної нейрохірургії з рентгеноопераційною Хижняк Михайло Віталійович 044 489-31-88
Відділення нейротравми Каджая Микола Володимирович 044 486-46-08
Відділення ендоскопічної та краніофаціальної нейрохірургії з групою ад’ювантних методів лікування Гук Андрій Петрович 044 483-91-98
Відділення інтенсивної терапії та анестезіології №1 Мінов Сергій Вікторович 044 483-95-32
Відділення інтенсивної терапії та анестезіології №2 Мінов Сергій Вікторович 044 483-95-32
Відділення радіонейрохірургії Грязов Андрій Борисович 044 483-70-99
Відділення нейрореабілітації Степаненко Ірина Володимирівна 044 483-82-19
Відділення фізіотерапії Жданова Валентина Миколаївна 044 484-18-75
Операційне відділення Кеворков Георгій Андрійович 044 483-12-48
Відділення гіпербаричної оксигенації Воронов Ігор Васильович 044 483-95-32
Консультативне поліклінічне відділення Болюх Андрій Сергійович 044 484-18-73
Приймальне відділення Косінов Анатолій Єлисейович 044 483-36-58
Діагностичні підрозділи
Відділення нейрорентгенології Робак Олег Петрович 044 483-06-68
Відділення радіонуклідної діагностики Макеєв Сергій Сергійович 044 483-82-07
Відділення функціональної діагностики Третьякова Альбіна Ігорівна 044 483-95-35
Група нейроофтальмології Задояний Леонід Володимирович 044 483-81-83
Група отоневрології Скобська Оксана Євгеніївна 044 484-18-73
Клініко-діагностична лабораторія Кот Лариса Анатоліївна 044 483-94-19
Лабораторія клінічної імунології Лісяний Микола Іванович 044 483-81-93
Бактеріологічна лабораторія Ткачик Ірина Петрівна 044 486-97-79
Патологоанатомічна лабораторія (прозекторська) Малишева Тетяна Андріївна 044 483-92-08
Наукові підрозділи
Відділ ад’ювантних методів лікування пухлин ЦНС Главацький Олександр Якович 067 466-34-73
Відділ судинної нейрохірургії Яковенко Леонід Миколайович 044 483-07-25
Відділ нейрорадіології та радіонейрохірургії Чувашова Ольга Юріївна 044 483-70-89
Відділ нейрофізіології Чеботарьова Лідія Львівна 044 483-92-35
Підрозділи лабораторно-експериментальних досліджень
Відділ нейроімунології Лісяний Микола Іванович 044 483-81-93
Відділ нейробіохімії Васильєва Ірина Георгіївна 044 483-92-43
Відділ нейропатоморфології Малишева Тетяна Андріївна 044 483-92-08
Лабораторія культивування тканин Семенова Віра Михайлівна 044 483-92-08
Лабораторія експериментальної нейрохірургії Гридіна Ніна Яківна 044 483-94-07
Клініка експериментальних тварин Воробйов Володимир Романович 067 442-17-37
Науково-організаційні підрозділи
Науково-організаційний відділ з групою епідеміології та прогнозування нейрохірургічних захворювань Пічкур Леонід Дмитрович 044 483-91-98
Відділ медичної статистики Ткач Анатолій Іванович
Відділ міжнародних відносин Любич Лариса Дмитрівна 044 483-36-84
Відділ патентно-ліцензійної роботи Нахаба Олександр Олександрович 044 483-94-19
Наукова бібліотека Кричун Світлана Борисівна 044 483-82-63
Відділ інформаційно-аналітичного, комп’ютерного та програмного забезпечення Кліщевська Алла Вікторівна 044 483-12-49

Оновлено 07.02.2018

© Інститут нейрохірургії ім. Ромоданова Розробка сайта: SKP

Контент менеджмент: Anna Nikiforova